Meny

Kontakt
Lukk meny

Kontakt oss

Velg avdeling

Generelle henvendelser

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
firmapost@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Fredag: 09.00 – 17.00
(Verksted åpner 07.00 og stenger 16.00)
Lørdag: stengt (åpner lørdager fra april 2024)
Salg er tilgjengelig på telefon alle dager.

Kontaktskjema

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Er eposten riktig?
Ved feil send til firmapost@stamsaasfritid.no

Ansatte

Camilla Hole Erichsen

Camilla Hole Erichsen

Styreleder

+47 94 85 00 08camilla@stamsaasfritid.no
Richard Erichsen

Richard Erichsen

Daglig Leder

+4790639002richard@stamsaasfritid.no

Verksted

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
verksted@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider verksted og kundemottak
Hverdager: 08.00-16.30
Telefontid: 09.00-15.00

Kontaktskjema - Verksted

Kundeopplysninger

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Er eposten riktig?

Delelager

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
delelager@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider delelager:
Mandag til Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: stengt, åpner lørdager fra april 2024

Kontaktskjema - Delelager

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Øyvind Johannessen

Øyvind Johannessen

Driftsleder

+47 948 63 630oyvind@stamsaasfritid.no
Damien Engen

Damien Engen

Delelager ansatt

47926212damien@stamsaasfritid.no
Fredrik Madsen

Fredrik Madsen

Delelager ansatt

45969546fredrik@stamsaasfritid.no

Salg

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
salg@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: stengt, tilgjengelig på tlf. Åpner igjen april 2024.

Kontaktskjema - Salg

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Morten Alex Myhre

Morten Alex Myhre

Salgsleder

+47 400 60 716morten@stamsaasfritid.no
Ove Rekdal

Ove Rekdal

Salgskonsulent

+47 479 26 277ove@stamsaasfritid.no
Svein F. Hågensen

Svein F. Hågensen

Salgskonsulent

+47 416 16 222svein@stamsaasfritid.no
Jane Hansen

Jane Hansen

Salgskoordinator

+ 47 483 17 275jane@stamsaasfritid.no

Garanti

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
garanti@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider garanti
Mandag til Fredag: 09.00 – 17.00

Kontaktskjema - Garanti

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding eer nå sendt.
Ups, noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Alexander Gjermundsen

Alexander Gjermundsen

Garanti- og reklamasjonsansvarlig

+47 469 89 905alexander@stamsaasfritid.no

Se alle våre ansatte

Richard Erichsen

Richard Erichsen

Daglig Leder

+4790639002richard@stamsaasfritid.no
Fredrik Madsen

Fredrik Madsen

Delelager ansatt

45969546fredrik@stamsaasfritid.no
Damien Engen

Damien Engen

Delelager ansatt

47926212damien@stamsaasfritid.no
Øyvind Johannessen

Øyvind Johannessen

Driftsleder

+47 948 63 630oyvind@stamsaasfritid.no
Alexander Gjermundsen

Alexander Gjermundsen

Garanti- og reklamasjonsansvarlig

+47 469 89 905alexander@stamsaasfritid.no
Leif Hegland

Leif Hegland

Kundekonsulent

+47 479 27 684leif@stamsaasfritid.no
Lars Erik Johnsen

Lars Erik Johnsen

Kundekonsulent Verksted

+47 459 08 981lars.erik@stamsaasfritid.no
Øyvind Bjerketvedt

Øyvind Bjerketvedt

Mekaniker

+47 69 13 89 40firmapost@stamsaasfritid.no
Svein André Øra

Svein André Øra

Mekaniker

69138940verksted@stamsaasfritid.no
Andreas Enghaug Jenssen

Andreas Enghaug Jenssen

Montør

+47 69 13 89 40verksted@stamsaasfritid.no
Hanne Leine Kure

Hanne Leine Kure

Regnskapssekretær

+47 69 13 89 40hanne@stamsaasfritid.no
Ove Rekdal

Ove Rekdal

Salgskonsulent

+47 479 26 277ove@stamsaasfritid.no
Svein F. Hågensen

Svein F. Hågensen

Salgskonsulent

+47 416 16 222svein@stamsaasfritid.no
Jane Hansen

Jane Hansen

Salgskoordinator

+ 47 483 17 275jane@stamsaasfritid.no
Morten Alex Myhre

Morten Alex Myhre

Salgsleder

+47 400 60 716morten@stamsaasfritid.no
Hans Christian Holen

Hans Christian Holen

Serviceleder

+47 483 10 593hans.chr@stamsaasfritid.no
Camilla Hole Erichsen

Camilla Hole Erichsen

Styreleder

+47 94 85 00 08camilla@stamsaasfritid.no
Bjørn Folke Reinaas

Bjørn Folke Reinaas

Vaktmester

69138940firmapost@stamsaasfritid.no
Karl Petter Martinsen

Karl Petter Martinsen

Verksmester

+47 69 13 89 40petter@stamsaasfritid.no