Meny

Kontakt
Lukk meny

Kontakt oss

Velg avdeling

Generelle henvendelser

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
firmapost@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Onsdag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Kontaktskjema

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Camilla Erichsen

Camilla Erichsen

Daglig Leder

+47 94 85 00 08camilla@stamsaasfritid.no
Richard Erichsen

Richard Erichsen

Styreleder (arbeidende)

+4790639002richard@stamsaasfritid.no

Verksted

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
verksted@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider verksted og kundemottak
Hverdager: 08.00-16.30
Telefontid: 09.00-15.00

Kontaktskjema - Verksted

Kundeopplysninger

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups! Noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Hans Christian Holen

Hans Christian Holen

Serviceleder

+47 483 10 593hans.chr@stamsaasfritid.no
Karl Petter Martinsen

Karl Petter Martinsen

Verksmester

+47 69 13 89 40petter@stamsaasfritid.no
Lars Erik Johnsen

Lars Erik Johnsen

Kundekonsulent Verksted

+47 459 08 981lars.erik@stamsaasfritid.no
Leif Hegland

Leif Hegland

Kundekonsulent

+47 479 27 684leif@stamsaasfritid.no
Tore Kristiansen

Tore Kristiansen

Mekaniker/spesialist

+47 69 13 89 40firmapost@stamsaasfritid.no
Andreas Enghaug Jenssen

Andreas Enghaug Jenssen

Montør

+47 69 13 89 40verksted@stamsaasfritid.no
Simen K. Kristiansen

Simen K. Kristiansen

Mekaniker

+47 69 13 89 40verksted@stamsaasfritid.no
Øyvind Bjerketvedt

Øyvind Bjerketvedt

Mekaniker

+47 69 13 89 40firmapost@stamsaasfritid.no

Delelager

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
delelager@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Onsdag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Kontaktskjema - Delelager

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Øyvind Johannessen

Øyvind Johannessen

Driftsleder

+47 948 63 630oyvind@stamsaasfritid.no
Dagfinn Opsahl

Dagfinn Opsahl

Dele-/kundekonsulent

+47 69 13 89 40dagfinn@stamsaasfritid.no
Fredrik Madsen

Fredrik Madsen

Delelager ansatt

45969546fredrik@stamsaasfritid.no

Salg

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
salg@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Onsdag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Kontaktskjema - Salg

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding er nå sendt.
Ups noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Morten Alex Myhre

Morten Alex Myhre

Salgsleder

+47 400 60 716morten@stamsaasfritid.no
Ove Rekdal

Ove Rekdal

Salgskonsulent

+47 479 26 277ove@stamsaasfritid.no
Svein F. Hågensen

Svein F. Hågensen

Salgskonsulent

+47 416 16 222svein@stamsaasfritid.no
Alexander Gjermundsen

Alexander Gjermundsen

Kommunikasjonsrådgiver

+47 940 80 234alexander@stamsaasfritid.no
Jane Hansen

Jane Hansen

Salgskoordinator

+ 47 483 17 275jane@stamsaasfritid.no

Garanti

Ta kontakt om du har noen ønsker, spørsmål eller behov for hjelp. Vi hjelper gjerne :)

Telefon
+47 69 13 89 40

E-post
garanti@stamsaasfritid.no

Adresse
Vogts vei 40,
1710 Sarpsborg
Se i kart

Åpningstider bobilsalg
Mandag til Onsdag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Fredag: 09.00 – 17.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Kontaktskjema - Garanti

Maks tyngde på filen er 10 MB.
Laster opp...
fileuploaded.jpg
Ups. Tyngden på filen kan ikke være større enn 10 MB.
Takk! Din melding eer nå sendt.
Ups, noe gikk galt. Er eposten riktig?

Ansatte

Carina Berger

Carina Berger

Kunderådgiver Garanti

+47 469 89 905garanti@stamsaasfritid.no

Se alle våre ansatte

Camilla Erichsen

Camilla Erichsen

Daglig Leder

+47 94 85 00 08camilla@stamsaasfritid.no
Dagfinn Opsahl

Dagfinn Opsahl

Dele-/kundekonsulent

+47 69 13 89 40dagfinn@stamsaasfritid.no
Fredrik Madsen

Fredrik Madsen

Delelager ansatt

45969546fredrik@stamsaasfritid.no
Øyvind Johannessen

Øyvind Johannessen

Driftsleder

+47 948 63 630oyvind@stamsaasfritid.no
Alexander Gjermundsen

Alexander Gjermundsen

Kommunikasjonsrådgiver

+47 940 80 234alexander@stamsaasfritid.no
Leif Hegland

Leif Hegland

Kundekonsulent

+47 479 27 684leif@stamsaasfritid.no
Lars Erik Johnsen

Lars Erik Johnsen

Kundekonsulent Verksted

+47 459 08 981lars.erik@stamsaasfritid.no
Carina Berger

Carina Berger

Kunderådgiver Garanti

+47 469 89 905garanti@stamsaasfritid.no
Simen K. Kristiansen

Simen K. Kristiansen

Mekaniker

+47 69 13 89 40verksted@stamsaasfritid.no
Øyvind Bjerketvedt

Øyvind Bjerketvedt

Mekaniker

+47 69 13 89 40firmapost@stamsaasfritid.no
Tore Kristiansen

Tore Kristiansen

Mekaniker/spesialist

+47 69 13 89 40firmapost@stamsaasfritid.no
Andreas Enghaug Jenssen

Andreas Enghaug Jenssen

Montør

+47 69 13 89 40verksted@stamsaasfritid.no
Hanne Leine Kure

Hanne Leine Kure

Regnskapssekretær

+47 69 13 89 40hanne@stamsaasfritid.no
Ove Rekdal

Ove Rekdal

Salgskonsulent

+47 479 26 277ove@stamsaasfritid.no
Svein F. Hågensen

Svein F. Hågensen

Salgskonsulent

+47 416 16 222svein@stamsaasfritid.no
Jane Hansen

Jane Hansen

Salgskoordinator

+ 47 483 17 275jane@stamsaasfritid.no
Morten Alex Myhre

Morten Alex Myhre

Salgsleder

+47 400 60 716morten@stamsaasfritid.no
Hans Christian Holen

Hans Christian Holen

Serviceleder

+47 483 10 593hans.chr@stamsaasfritid.no
Richard Erichsen

Richard Erichsen

Styreleder (arbeidende)

+4790639002richard@stamsaasfritid.no
Bjørn Folke Reinaas

Bjørn Folke Reinaas

Vaktmester

69138940firmapost@stamsaasfritid.no
Karl Petter Martinsen

Karl Petter Martinsen

Verksmester

+47 69 13 89 40petter@stamsaasfritid.no